Zarejestruj się

5 × four =

Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

10 najpopularniejszych

Dzisiejszym wpisem rozpoczynam co miesięczny cykl wpisów dotyczących zdjęć, które zamieściłem na moim Nieobiektywnym profilu na Instagram. Cykl nazwałem przewrotnie 10 najpopularniejszych. Poniżej wpis dotyczący marca – kolejność zdjęć wynika ze stanu na godzinę 18 5 kwietnia 2015. Tak więc może się ona jeszcze minimalnie zmienić po waszych odwiedzinach.

Pozycja 1

Pudełeczko Tic Taców, malutka rzecz a cieszy – gratis do biletów w Cinema City w Lublinie. Jeśli dobrze pamiętam to było to przy okazji wyjścia na Baranka Shaun. Tylko ten popcornowy smak – dziwny.

Pozycja 2

Książka Zwykły bohater – Marka Owena. Kolejna pozycja po Niełatwy dzień tego samego autora. Pozostało 50 stron – liczę, że dziś ją dokończę. Plusik – jednozdaniowa wzmianka o GROM, ale za to w samych superlatywach.

Pozycja 3

Lubelski Rower Miejski w Lublinie wystartował 19 marca. Ja sam skorzystałem z niego pierwszy raz 20 marca. Korzystam regularnie po pracy jeżdżąc z „przesiadką” do centrum. Wygoda, nieco aktywności fizycznej i zerowe koszty jeśli pilnujesz czasu.

Pozycja 4

Sałatka z brokułów, sera feta, prażonych płatków migdałów i własnoręcznie przygotowanego sosu czosnkowego. Tak mi posmakowała, że przygotowuję ją średnio raz na 2 tygodnie.

Pozycja 5

Pałac Kultury i Nauki – nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć, że to Warszawa – foto z wyjazdu 14 marca do stolicy.

#misja #Warszawa #PKN #pałac #kultura #nauka #strzelec

A post shared by Wojciech Bielecki (@bielecki.es) on

Pozycja 6

Miłe zakończenie dnia. Od rana smętna pogoda i tuż przed zachodem pokazało się słoneczko. Podejść do zdjęcia było chyba 5, bo ciągle łapał telefon ostrość za oknem, ale się udało.

Pozycja 7

Foto z tego samego wyjazdu do stolicy co zdjęcie PKN z pozycji 5. Ciekawostka – jeśli się dokładnie przyjrzysz do zauważysz panów wiszących na linach i myjących okna.

#misja #Warszawa #PKN #pałac #kultura #nauka #strzelec #ZS #wiezowiec #fotografia #fotograf #foto #photography #photo

A post shared by Wojciech Bielecki (@bielecki.es) on

Pozycja 8

Wyjdź z domu zostań STRZELCEM!!! Fragment rollupu Jednostki Strzeleckiej, w której jestem. Tak na marginesie zapraszam na nowy nabór więcej informacji uzyskasz na JS 2010 Lublin.

Wyjdz z domu zostań strzelcem #strzelec #JS2010 #JS2010lublin #wojsko #mundur #Lublin

A post shared by Wojciech Bielecki (@bielecki.es) on

Pozycja 9

Małe co nieco na słodko w Pizza Hut, w nowo otwartej galerii handlowej Tarasy Zamkowe w Lublinie. W dobrym towarzystwie.

Pozycja 10

Zdjęcie z 20 marca – przedstawia zestaw, którym fotografowałem tego dnia zaćmienie słońca. Skład Nikon D90, Tokina 80-400, statyw i folia do pakowania kwiatków za 2 zł.

I tak o to zakończyłem I edycję 10 najpopularniejszych. Kolejna za miesiąc.

O Autorze

Cieszę się, że dotarłeś do tego miejsca. Liczę, że powyższy wpis Ci się spodobał. Jeśli tak, to uczyń mi ten zaszczyt oraz przyjemność - polajkuj, skomentuj lub udostępnij powyższy tekst. Bardzo łasy jestem na takie pochlebstwa. To one sprawiają, że mam więcej energii by sprawić Ci dobrze tym, co robię. Twoje niewinne kliknięcie sprawi, że więcej dobrych ludzi trafi do tego miejsca. Dla Ciebie to małe kliknięcie, dla mnie duża szansa. To jak będzie, pomożesz mi?

Podobne Posty

 • Karolina Niezgoda

  ciekawa dziesiątka – czekam na kolejne ;)

 • Anita Kłos

  strasznie rozstrzelone tematycznie, ale to dobrze – nie jesteś monotematyczny jak niektórzy na Inst :)

  • Już tai jestem lubię robić wiele rzeczy ;)

   • Kasia Kruk

    i bardzo dobrze ;)

 • Niby zwykły instagram a zdjęcia niesamowite :D

  • dzięki wielkie ;) staram się jak mogę pokazać się mój subiektywny świat ;)

 • Gosia Król

  bardzo fajne zdjęcia profil na insta także ;)

  powodzenia na przyszłość ;)


Warning: A non-numeric value encountered in /public_html/wp-content/plugins/ultimate-social-media-plus/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 64