Zarejestruj się

fourteen − 7 =

Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

20 przykazań – zbiór zasad rządzących blogiem

 Poniżej znajdziesz krótki zbiór zasad rządzących tym blogiem – nazwałem je – 20 przykazań

 1. Ten blog jest mój i tylko wyłącznie mój.
 2. Jeśli chcesz coś skomentować, lub wysłać mi wiadomość nie pisz do mnie na „Pan”, napisz: Cześć Wojtek, a następnie sensownie streść swoją informację.
 3. Nie toleruję chamstwa, wulgaryzmów i spamu – za to banuję.
 4. Dlatego nie każdy komentarz zostanie opublikowany. Jeśli Ci się to nie podoba poszukaj innego bloga.
 5. Komentarze są moderowane, czyli nie są wyświetlane od razu. By komentarz był opublikowany, musi zostać zaakceptowany przez moderatora. Nie siedzę non-stop przy komputerze, czasem muszę się wyspać. Tak więc czasami poczekasz kilka godzin na swój komentarz.
 6. Czasami muszę długo się zastanowić, czy opublikuję dany komentarz, tak więc odrobina cierpliwość jest bardzo wskazana.
 7. Masz dwie opcje pisania komentarzy:
  a) Zostaw odpowiedź – na samym dole strony wypełniasz odpowiednie pola i klikasz „Wyślij”. Korzystamy z tego, gdy dzielimy się własnymi przemyśleniami dotyczącymi danego wpisu.
  b) Odpowiedz – najeżdżamy myszką na komentarz w stosunku do którego chcemy się odnieść i klikamy „Odpowiedz”.
 8. Błędy ortograficzne, stylistyczne oraz pisownia na poziomie kilkulatka = kosz. Czy to takie trudne napisać coś poprawnie po polsku?
 9. W Twoim interesie jest, aby komentarz był zwięzły, jasny i logiczny – stosuj znaki przestankowe.
 10. Nazwa użytkownika „ubezpieczenia Kraków” „promocje xyz” = kosz! Akceptuję tylko na komentarze od osób, które podpisują się swoim Nickiem, imieniem, nazwiskiem lub jeśli komentarz jest naprawdę ciekawy – nazwą strony internetowej.
 11. Jeśli piszesz komentarz, to podaj prawdziwego maila, z którego regularnie korzystasz. Jest on widoczny tylko dla mnie, a pozwala mi przesłać Ci prywatnego maila (w razie takiej potrzeby).
 12. Nie pisz debilnego komentarza w stylu: „Dlaczego moje komentarze nie są publikowane?”. Nie są, gdyż mi się nie podobają lub są głupie. Jeśli chcesz dostać konkretną odpowiedz na kretyńskie pytanie, to napisz do mnie maila.
 13. Komentarze, w których jest link do innego bloga nie są publikowane. Więc sobie daruj, może kiedyś zrobię wyjątek, ale nie będzie to zapewne zbyt szybko.
 14. Komentarze z tekstami, że: „się powtarzam”, że „manipuluję”, że „spłycam”, a także z pytaniami typu „za kogo się mam” nie robią na mnie wrażenia dlatego ich nie publikuję.
 15. Teksty „zmień tytuł…” (i inne złote rady) puszczam bokiem, gdyż to ja ustalam tytuł i nie podlega on zmianie.
 16. Jeśli minął tydzień, a Twój komentarz nie został opublikowany, to już nie zostanie.
 17. NIE PISZ CAŁEGO KOMENTARZA, ANI JAKIEGOŚ FRAGMENTU (NAWET BARDZO KRÓTKIEGO) WIELKIMI LITERAMI. Szlag mnie trafia nie tylko mnie, ale i innych użytkowników – dlatego nie opublikuje Twojego komentarza.
 18. Chcesz napisać w komentarzu, że nie mam pojęcia o czym piszę, że się ze mną nie zgadzasz? Liczę na to! Lecz zrób to merytorycznie i inteligentnie, prezentując właściwe argumenty. Zawsze jestem otwarty na sensowną krytykę i polemikę.
 19. Jeśli Twój komentarz nie został opublikowany, a nie jesteś w stanie żyć bez publikacji jakiegoś komentarza na moim blogu, to masz dwa wyjścia: napisz to samo, ale lepiej, mądrzej, konkretniej – wówczas może zaakceptuję albo napisz inny komentarz.
 20. Ten blog jest taki, jaki jest. Mi się podoba i jeszcze kilku innym osobom. Jeśli Tobie się nie podoba, to raczej nie jest już mój problem. Albo akceptujesz mnie a przez to bloga, albo znikasz z tego miejsca.

Warning: A non-numeric value encountered in /public_html/wp-content/plugins/ultimate-social-media-plus/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 64