Zarejestruj się

four × 1 =

Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

AWF Kayak Days – dzisiaj bardzo szybko

Dwudniowa impreza już za mną. Cieszę się, że mogłem się bawić w tak doborowym towarzystwie. Grupa Retendo na czele z Piotrem Sikorą i opowieść o misji Himalayak – wyprawie kajakowej w serce Nepalu. Aleksander Doba – zdobywca tytułu Adventurers of the Year 2015 magazynu National Geographic. Możliwość przeprowadzenia blisko godzinnego wywiadu na osobności poświęconemu kajakowej pasji. Spływ Krzną i Bugiem z grupą, która stworzyła jeden zgrany zespół. Powrót w mury uczelni, którą skończyłem kilka lat temu. I na koniec nie mogę nie wspomnieć o zwariowanej i szalonej grupie organizatorów, bez których to wszystko nie miało by miejsca.

Gdzie w tym moje miejsce? Dołożyłem swoją skromną i bardzo malutką cegiełkę do AWF Kayak Days, lecz brawa należą się wąskiej grupie osób – jej skład to: dr Grzegorz Godlewski, dr Krzysztof Piech, Joanna Lenart, Marek Maliszewski oraz Marek Pomietło.

Poniżej kilka fotek z pierwszego i drugiego dnia wydarzenia.

Dzień pierwszy

Dzień drugi

 

O Autorze

Cieszę się, że dotarłeś do tego miejsca. Liczę, że powyższy wpis Ci się spodobał. Jeśli tak, to uczyń mi ten zaszczyt oraz przyjemność - polajkuj, skomentuj lub udostępnij powyższy tekst. Bardzo łasy jestem na takie pochlebstwa. To one sprawiają, że mam więcej energii by sprawić Ci dobrze tym, co robię. Twoje niewinne kliknięcie sprawi, że więcej dobrych ludzi trafi do tego miejsca. Dla Ciebie to małe kliknięcie, dla mnie duża szansa. To jak będzie, pomożesz mi?

Podobne Posty

 • Asia Lenart

  Wojtek, dziękujemy za wszystko! :)

  • To ja dziękuję za zaproszenie do udziału w imprezie :) Miło było spotkać i porozmawiać z wykładowcami, którzy jeszcze kilka lat temu prowadzili ze mną zajęcia. Wielką przyjemnością była także praca z zespołem organizatorów. ;)

   Czekam na kolejne pomysły ;)

   • Asia Lenart

    Polecamy się ;)
    PS.Noszenie kajaków też dobrze Ci wychodziło :p

    • nie wiem czy mój kręgosłup to wytrzyma kolejny raz :P

 • Karolina Niezgoda

  nic tylko pozazdrościć spotkania z panem Aleksandrem Dobą. Ciekawe jaki to człowiek??? :)

  • Anita Kłos

   W końcu spotkałeś się z Adventurers of the Year 2015 magazynu National Geographic :D

  • Było niezmiernie ciekawie zwłaszcza na piwku, podczas przeprowadzania wywiadu

 • Gosia Król

  A taki niepozorny ten pan ;)