Zarejestruj się

7 − one =

Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Alternatywa

Bardzo dobra wiadomość dla wszystkich, którzy nie mają ochoty oraz równie często środków na wykupywanie licencji Adobe. Do końca sierpnia program DxO Optics Pro 9 w wersji Elite Edition każdy fotograf profesjonalista czy też amator może pobrać zupełnie za darmo. To kolejny pakiet, który w ten sposób został udostępniony prze producenta tego zaawansowanego oprogramowania. W październiku 2014 roku bezpłatnie można było pozyskać DxO Optics Pro 8.

DxO Optics Pro 9

DxO Optics Pro, to obok Lightroom i Capture One jeden z najbardziej zaawansowanych programów do edycji zdjęć. W środowisku fotografów uważany jest za oprogramowanie, które najlepiej potrafi sobie poradzić sobie z odszumianiem i dynamiką zdjęć. Na rynku właśnie ukazała się wersja sygnowana numerem 11. Producent kolejny raz robi krok w stronę użytkowników, którzy chcieliby otrzymać bardzo mocny pakiet oprogramowania, stanowiący darmową, ale jednocześnie bardzo sprawnie działającą alternatywę dla produktów Adobe.

OpticsPro to seria programów tworzonych od 2004 roku. W promocji bierze udział DxO Optics Pro 9, czyli program z 2013–2014 roku. Mimo to nadal jest to potężne narzędzie do pracy z materiałem fotograficznym i jeśli nie dasz mu szansy to możesz stracić tę jedną szansę na jego pozyskanie. „Dziewiątka” w porównaniu do „ósemki” ma między innymi znacząco poprawione algorytmy odpowiadające za odszumianie zdjęć.

Chcesz dokładniej sprawdzić co oferuje ten pakiet? Aby go pobrać, wystarczy zarejestrować swój adres e-mail na dedykowanej stronie. Po wysłaniu formularza otrzymasz na prywatną skrzynkę pocztową mail z linkiem do pobrania programu wraz kluczem aktywacyjnym. Zadowoleni będą posiadacze komputerów PC, jak również i Mac’ów – producent udostępnił obie wersje oprogramowania. Z oferty można skorzystać do 31 sierpnia 2016 roku, otrzymasz także zniżkę na najnowszą wersję programu.

Sam do tej pory często korzystałem z „ósemiki” i byłem bardzo zadowolony z uzyskiwanych rezultatów. Oczywiście „dziewiątka” nie oferuje pełni możliwości najnowszej wersji i nie będą się do niej ukazywać kolejne uaktualnienia, przez co nie odczyta profili nowszych aparatów i obiektywów. Jednak doskonale posłuży posiadaczom starszego sprzętu oraz użytkownikom, którzy chcieliby sprawdzić starszą wersję, nim podejmą decyzję o zakupie najnowszej.Więcej inform

Pełną informację o produktach DxO znajdziecie pod adresem dxo.com.

O Autorze

Cieszę się, że dotarłeś do tego miejsca. Liczę, że powyższy wpis Ci się spodobał. Jeśli tak, to uczyń mi ten zaszczyt oraz przyjemność - polajkuj, skomentuj lub udostępnij powyższy tekst. Bardzo łasy jestem na takie pochlebstwa. To one sprawiają, że mam więcej energii by sprawić Ci dobrze tym, co robię. Twoje niewinne kliknięcie sprawi, że więcej dobrych ludzi trafi do tego miejsca. Dla Ciebie to małe kliknięcie, dla mnie duża szansa. To jak będzie, pomożesz mi?

Podobne Posty


Warning: A non-numeric value encountered in /public_html/wp-content/plugins/ultimate-social-media-plus/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 64