Zarejestruj się

20 − eleven =

Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Dycha czyli prawie ćwiartka

Już za dwa dni, czyli niedzielę przez Lublin przebiegną uczestnicy biegu ulicznego Czwarta dycha do maratonu To ostatni bieg przed 4. PZU Maratonem Lubelskim. Dla mnie to natomiast pierwszy poważny sprawdzian i jeden z elementów oceny efektów jakie osiągnąłem w grupie celów na 2016 rok dotyczących pracy nad własnym ciałem. Cel jest tylko jeden ukończyć zawody, nie stawiam sobie za główne zadanie osiągnięcie określonego czasu. Wszyscy pokonają nową trasę. Start nastąpi sprzed hali Targów Lublin, następnie do ulicy Kunickiego, Zemborzycką, Kruczkowskiego, Smoluchowskiego, Wrotkowską, Krochmalną, aby powrócić na teren Targów.

Startówka

Dziś odebrałem startówkę w Biurze Zawodów na ulicy Północnej 6 w „Sklepie Biegacza”. Sprawdziłem się na liście – numer z jej wersji elektronicznej się zgadzał. Okazanie dokumentu ze zdjęciem, sprawdzenie danych, dwa podpisy i pakiet startowy w moich rękach – ostatnia dycha czeka już tylko na mnie. Całość bardzo sprawnie zorganizowana i przyjemnej atmosferze. Co w środku pakietu? Tradycyjnie kilka papierowych „reklamówek” do tego batonik energetyczny, kilka tabletek i paczka makaronu. W osobnej, zaklejonej kopercie znajdował się imienny numer startowy, cztery małe agrafki oraz chip zbierający i przekazujący dane.

Targi Lublin 4Fit

„Czwarta dycha do maratonu” towarzyszy Targom Lublin 4Fit. Podczas wydarzenia swoją ofertę zaprezentują lubelskie kluby fitness oraz siłownie w formie pokazów i warsztatów, prezentowanych na scenie, w które bezpośrednio zostanie zaangażowana widownia. Na zwiedzających czeka możliwość rozmów ze specjalistami z wielu dziedzin, w tym porady dietetyków i instruktorów, otwarte treningi czy turniej Streetball. Jednym z punktów programu będą otwarte zawody HERO CHALLENGE organizowane przez CrossFit Lublin. Podczas drugiego dnia Lublin 4 FIT największy nacisk będzie położony na fitness. Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość poznać fitnessowe nowości i wziąć udział w wielu otwartych treningach. Do tego oferta sprzętu oraz akcesoriów im towarzyszących, odzież sportowa oraz wszystko co jest związane z prawidłowa suplementacją dla osób aktywnych. Ponadto wiele konkursów z nagrodami dla osób stawiających na naprawdę aktywny tryb życia.

O Autorze

Cieszę się, że dotarłeś do tego miejsca. Liczę, że powyższy wpis Ci się spodobał. Jeśli tak, to uczyń mi ten zaszczyt oraz przyjemność - polajkuj, skomentuj lub udostępnij powyższy tekst. Bardzo łasy jestem na takie pochlebstwa. To one sprawiają, że mam więcej energii by sprawić Ci dobrze tym, co robię. Twoje niewinne kliknięcie sprawi, że więcej dobrych ludzi trafi do tego miejsca. Dla Ciebie to małe kliknięcie, dla mnie duża szansa. To jak będzie, pomożesz mi?

Podobne Posty

 • Karolina Niezgoda

  Powodzenia w czasie startu. ;)

 • Kasia Kruk

  Oby pogoda dopisała, ostatni weekend był słoneczny ale obecny już taki nie jest.

  • Może być i chłodno, byle tylko nie padało. ;)

 • Gosia Król

  Co Cię tak zachęciło do takiej próby, bo nie każdemu by się chciało biec? :)

 • Czekam na relację z biegu :)
  Widzę że z tymi 33 celami nie żartowałeś. Oby tak dalej! :)