Zarejestruj się

four × two =

Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

„To już jest koniec, nie ma już nic…” – śpie­wał kie­dyś Kuba Sienkiewicz. Rozstanie z kimś wcale nie jest ani łatwe, ani przy­jem­ne. Często gęsto jednak większym problemem jest to, w jaki sposób, a nie z jakiego powodu to robimy. Lepiej tego nie skopać, by nie mieć potem na głowie jeszcze większych problemów. Dlatego przedstawiam Ci: Jak zerwać z dziewczyną i to spieprzyć – Twój najlepszy antyporadnik

Mobilnie lub domowo

Telefon to idealna metoda. Zawsze i pod każdym pozorem kończ związek z dziewczyną rozmową telefoniczną, esem, czy pocztą elektroniczną. Nawet, gdy mieszka w tym samym bloku, co Ty. Inna skuteczna metoda – zaproś ją do siebie, wtedy już nie będziesz miał żadnej kontroli nad spotkaniem. Bo po co się spotkać na neutralnym gruncie, a nawet u niej, kiedy to Ty masz kontrolę? Nigdy nie wybieraj parku, placów miejskich czy mocno obleganej knajpy.

Kłam i koloryzuj (im bardziej tym lepiej)

Po co to wyjaśniać, po co się męczyć – lepiej dać ściemę. Przecież ona na to zasługuje. W końcu przez szmat czasu byliście razem i warto ją w ten sposób docenić. Przecież ona jest zbyt głupia, więc i tak nie zrozumie powodów, przez które chcesz zakończyć ten związek. Kłam jak tylko możesz, wszak nie jesteś dżentelmenem i kopiesz leżącego – „ jesteś dla mnie za głupia”, „jesteś kaszalotem”, „sypiam z Twoją przyjaciółką”. Im ostrzej tym lepiej.

Olej to, co było dawniej

Wyprzyj przy niej wszystko co was łączyło – nieważne, że trwało to nawet kilka lat. Co z tego, że miło było, teraz to trzeba wycisnąć niczym pryszcza na twarzy. Zero respektu dla niej. Najlepiej po chwili zacznij kokietować inną na jej oczach. Idealnie, gdy za cel obierzesz pannę z najbliższego kręgu swojej EX. Złośliwości nigdy za wiele – to powinno być Twoje motto.

Daj jej nadzieję

Pocieszaj, przytulaj i ocieraj łzy, a jeśli spyta o kolejną szansę odpowiedz: może kiedyś jeszcze raz spróbujemy. W końcu od czego są wyrzuty sumienia. Popłacz sobie razem z nią. Niech myśli że jest możliwość na odwrócenie wszystkiego, co się właśnie dzieje. Podsycaj jej nadzieję na happy end.

Zniszcz wszystkie pamiątki po niej

Podrzyj zdjęcia, spal książki, połam płyty dvd, a ubrania potnij nożyczkami – oczywiście te, które dostałeś od niej. Jeśli masz ochotę, to je wyrzuć i dobij ją dodatkowo, informując o tym fakcie. Jednocześnie domagaj się zwrotu wszystkich swoich rzeczy od niej, które były Twoimi prezentami. W końcu jesteś materialistą i to jest dla Ciebie najważniejsze.

Zostańcie przyjaciółmi!

„Zostańmy przyjaciółmi” – ona na to czeka i ni, wcale nie są to najbardziej irytujące dwa słowa, jakie chciałaby usłyszeć w tej cudownej chwili. Przyszłość jest jasna i klarowna – będziemy przyjaciółmi. Wszak jest to regułą każdej EX pary. To proste i przyjemne, tak więc po co sobie utrudniać życie.

Na bogato

To co, lecimy na jakieś wyspy, im dalej tym lepiej, bo drożej. W końcu jesteś piękny i bogaty, a czasu masz tyle co lodu jest w Arktyce. Nie popsujesz jej też zabawy, bo w końcu to dalekie kraje i drinki z palemką. Ponadto po co uciekać, może nie będzie mnie ganiać. Plaża, morskie fale i świecące słoneczko – czegoż trzeba więcej by spotkać piękność w bikini?

Społecznościówka to jest to

Fa­ce­bo­ok, Twit­te­r, a może Instagram – co wybierasz? Po co brać do ręki megafon i krzyczeć na środku zatłoczonego placu. Społecznościówka będzie krzyczeć za Ciebie hasło – „mam Cię gdzieś”. Prywatność? A na co to komu? Lepiej poinformować o tym cały świat, przecież te kilkaset osób to dopiero początek. W końcu niech wie, za co to wszystko – musisz się jej zrewanżować za ten stracony dla niej czas.

Rodzinna impreza

Nie ma to jak upokorzyć ją przed niedoszłą rodziną, to jest to, co z pewnością da jej popalić. Nie ma czego żałować na przyszłość. Zaskoczenie murowane, a i dla rodziny to raczej normalność, bo przyzwyczaili się już do takich zagrywek z Twojej strony. Za­sta­nów się, to może być ciekawa opcja, a i może rękoczyny się pojawią.

Ignorancja to jest to

Igno­ro­wa­nie – nie dzwonisz, nie odbierasz telefonów. Społecznościówki? Facebook – i tak jej nie odpiszę, bo po co, w końcu przestanie mnie nękać. A jak nie, to niech się trochę pomęczy i pomartwi. Nic tak nie łagodzi stosunków miedzy dwojgiem ludzi jak odrobina milczenia, co z tego, najwyżej potrwa to tydzień, dwa a może nawet miesiąc.

Jesteś moją Walentynką

Ona sobie myśli – za chwilę 14 lu­te­go, może w końcu mi się oświadczy, a tu soczysty klaps w tyłek! A czym ten dzień różni się od innych? Dzień jak każdy inny, dobry na zerwanie ze sobą, także ma 24 godziny i swoje miejsce w kalendarzu. A miłość wcale nie unosi się w powietrzu. W końcu nic się nie stało – dzień jak co dzień.

Daj się złapać

Zdra­da jest fajna i przyspiesza proces rozstania. Terapia szokowa – najlepszą z możliwych terapii. Nie zostałeś nakryty, to pokaż się w miejscach gdzie pojawiają się jej przyjaciółki. Informacja trafi do niej szybciej niż myślisz.

Czas na antypodsumowanie

Związki się rodzą, lecz czasem umierają, a jest ku temu wiele różnorodnych przyczyn, tak błahych, jak i bardzo poważnych. Jedna ze stron w końcu stwierdza, że nie satysfakcjonuje jej to, co otrzymuje od partnera w związku. Może były podejmowane próby „leczenia”, ale bezskutecznie. Zapada decyzja o rozstaniu. Trudno jest jednoznacznie wskazać moment, który jest dobry do rozstania – nigdy nie ma idealnej chwili, by to zrobić. Wymaga to szczerości realnego podejścia do zaistniałej sytuacji. Zmuszanie się do bycia z kimś na siłę nie ma sensu i męczy obie strony. Dlatego nie stosuj tego antyporadnika – wybierz normalność.

O Autorze

Cieszę się, że dotarłeś do tego miejsca. Liczę, że powyższy wpis Ci się spodobał. Jeśli tak, to uczyń mi ten zaszczyt oraz przyjemność - polajkuj, skomentuj lub udostępnij powyższy tekst. Bardzo łasy jestem na takie pochlebstwa. To one sprawiają, że mam więcej energii by sprawić Ci dobrze tym, co robię. Twoje niewinne kliknięcie sprawi, że więcej dobrych ludzi trafi do tego miejsca. Dla Ciebie to małe kliknięcie, dla mnie duża szansa. To jak będzie, pomożesz mi?

Podobne Posty

 • Karolina Niezgoda

  diaboliczne te niektóre patenty na zerwanie, choć niewątpliwie ciekawe i intrygujące – zabrać tak lubą na wakacje i tam ją zostawić ;)

  • Anita Kłos

   czemu nie można tego zrobić normalnie ???

   • Konrad

    przy dzisiejszym wychowaniu można wnioskować że młodzież będzie się prześcigała w sposobach zrywania, a opisane wyżej przez Wojtka sposoby będą staroświeckie i przestarzałe za kilka lat ; )

    • Właśnie odkryłem nowy sposób „poczta kwiatowa” czemu na to wcześniej nie wpadłem. Wysyłasz EX bukiet kwiatów, a w nim liścik:

     JUŻ CIĘ NIE CHCĘ!!!

     • Konrad

      aby nikt nigdy się nie powołał na ten antyporadnik w/w sytuacji ; )

  • jeśli chce się coś trwale i szybko zakończyć bez względu na kataklizm jaki się wywoła to śmiało można z tego korzystać

 • Gosia Król

  Walentynka to mistrzostwo świata, nie ma to jak wbić gwoździa, którego nie da się wyciągnąć z „deski”

  • Kasia Kamińska

   sms to chyba najgorsza opcja dostajesz te 160 znaków i co z tym zrobić nie w gruszkę ni w pietruszkę

 • Kasia Kruk

  Zrywanie nigdy nie jest fajne, śmieszne a tym bardziej bezstratne. Straty zawsze są, drugi człowiek, wspomnienia, przyszłość. Nic nie jest potem takie samo.

  To wymyśliłeś wpis może Ciebie spotkało coś z tego zestawu?

 • Pomimo tego, że to sprawdzony przepis na katastrofę, są to sposoby stanowczo zbyt często praktykowane zarówno przez mężczyzn jak i kobiety.

 • Idealny antyporadnik! W ramach zemsty właśnie tak bym postąpiła, kończąc nieudany związek. Oczywiście, to są żarty musiałby mocno nabroić, żeby zasłużyć na tak nieprzyjemne pożegnanie.

  • „najlepsze” sposoby na zerwanie to te najbardziej drastyczne