Zarejestruj się

two × three =

Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Kim jestem?

Kim jestem?

Jestem ZGREDEM, i dobrze mi z tym. Wiele osób mówi o mnie „upierdliwy gość”, ale mam to gdzieś. Przyjaciele? Mam ich mniej niż posiadam palców u jednej dłoni. Ale za to wiem, że zawsze mogę na nich liczyć. Cywilizacja internetowa – nie mam z tym problemu. Wyłączyć telefon i wyjść do lasu na 2-3 dni – proszę bardzo. A Ty wytrzymasz godzinę bez telefonu lub komputera?

Nie jestem profesorem, nie mam doktoratu (choć była i taka koncepcja), za to mam magistra. Nigdy mentalnie nie skończę trzydziestki. A fizycznie już to nastąpiło. Marzenia? Są po to, by je realizować. Spytasz jaki mam cel pisząc te brednie, a Ty je czytając? Zarobić „MILION DOLARÓW” dobrze się przy tym bawiąc.

A na serio? Wojtek absolwent wychowania fizycznego z wiedzą teoretyczną i praktyczną. Instruktor taekwon-do i gimnastyki sportowej. Wolne chwile poświęcam fotografii i aktywnemu wypoczynkowi. Dodatkowo dowódca Jednostki Strzeleckiej 2010 Lublin im. płk Emila Czaplińskiego, ale o tym już w innym miejscu opowiem.


Warning: A non-numeric value encountered in /public_html/wp-content/plugins/ultimate-social-media-plus/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 64