Zarejestruj się

seventeen − fourteen =

Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Wpis sponsorowany

Konkurs fotograficzny – podejmiesz wyzwanie?

Partner wpisu – Studenckie Koło Naukowe Turystyki i Rekreacji AWF Biała Podlaska

Jestem niesamowicie szczęśliwy, bo to pierwszy konkurs na Nieobiektywny.pl. Konkurs fotograficzny towarzyszy dużemu projektowi – AWF Kayak Days. Moja akcja jest wstępem do świetnej zabawy i preludium do znacznie większych atrakcji. Nie będę zdradzał Wam wszystkich szczegółów, powiem tylko, że będzie naprawdę zaskakująco. Odsyłam Was do Facebookowego profilu moich przyjaciół ze Studenckiego Koła Naukowego Turystyki i Rekreacji AWF Biała Podlaska  Tam dowiecie się o wszystkich atrakcjach związanych z AWF Kayak Days. Zapewniam Was – będzie bardzo ciekawie.

Zadanie

Przejdźmy jednak do zabawy. Konkurs fotograficzny startuje dzisiaj – 1 kwietnia, czyli w prima aprilis i będzie trwał do 21 kwietnia 2015. Waszym zadaniem jest przesłanie zdjęcia związanego z kajakarstwem lub turystyką kajakową.

By jednak zadanie nie było takie proste opracowanych zostało kilka zasad, których zobowiązani jesteście przestrzegać. Najważniejsze z nich to:
– nie możecie być zawodowymi fotografami,
– zdjęcie konkursowe powinno się zawrzeć w wymiarach od 2400 x 1600 pikseli do 4500 x 3000 pikseli oraz jego wielkość jako pliku w formacie JPG nie powinna przekroczyć 4 MB,
– jako uczestnicy macie prawo wysłać maksymalnie 2 zdjęcia.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres

konkurs.kayakdays@gmail.com

Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają albumy fotograficzne, ramkę na zdjęcie, zestaw kosmetyków oraz wejściówkę na kręgle. Ponadto zwycięzcy otrzymają akcesoria przydatne podczas uprawiania turystyki aktywnej, do zgarnięcia są plecak turystyczny, kubki termiczne oraz termos. Przypominam, zgłaszanie prac trwa od dziś do 21 kwietnia 2015 do godziny 23:59. Galeria prac konkursowych zostanie zaprezentowana na stronie Studenckiego Koła Naukowego Turystyki i Rekreacji AWF Biała Podlaska 22 kwietnia, zwycięzców poznacie 24 kwietnia, natomiast 27 kwietnia nastąpi oficjalne wręczenie nagród. Pamiętaj o tym, że udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Pełny regulamin oraz formularz zgłoszenia znajdziesz tutaj Konkurs Fotograficzny Regulamin.

O Autorze

Cieszę się, że dotarłeś do tego miejsca. Liczę, że powyższy wpis Ci się spodobał. Jeśli tak, to uczyń mi ten zaszczyt oraz przyjemność - polajkuj, skomentuj lub udostępnij powyższy tekst. Bardzo łasy jestem na takie pochlebstwa. To one sprawiają, że mam więcej energii by sprawić Ci dobrze tym, co robię. Twoje niewinne kliknięcie sprawi, że więcej dobrych ludzi trafi do tego miejsca. Dla Ciebie to małe kliknięcie, dla mnie duża szansa. To jak będzie, pomożesz mi?

Podobne Posty

 • Asia Lenart

  Zapowiada się bardzo ciekawie :)

  • I tak będzie ;)

   • Asia Lenart

    Z takim patronem medialnym nie może być inaczej :) Zapraszamy na oficjalne wręczenie nagród :)

 • Kasia Kamińska

  A myślałam, ze zrobiłeś primaaprilisowy żart czytelnikom ;)