Zarejestruj się

six − 3 =

Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Gratisy!!!

Nik Collection to zaawansowany zestaw wtyczek pozwalających szybką i efektowną obróbkę zdjęć. Od dwóch dni pełny pakiet siedmiu aplikacji składających się na pełny zestaw dostępny jest do pobrania zupełnie za darmo. Google przejął firmę Nik Software w 2012 roku większość osób z branży fotograficznej zaczęła się zastanawiać, jaki będzie to miało wpływ na wtyczki z serii Nik Collection.

”Ponieważ w dalszym ciągu koncentrujemy się na długoterminowych inwestycjach i rozwiązaniach związanych z projektowaniem narzędzi do służących do edycji zdjęć na urządzeniach mobilnych, w tym Google Photos oraz Snapseed, postanowiliśmy udostępnić aplikację Nik Collection za darmo. Teraz każdy może jej używać bez żadnych opłat” – informacja prasowa Google.

Nik Collection – co w środku?

We wnętrzu znajdziesz siedem wtyczek, które znacząco poszerzą Twoje możliwości podczas pracy z cyfrowym materiałem fotograficznym – od symulacji klasycznych klisz filmowych, filmów czarno-białych, do fotografii HDR, do tego redukcja szumów i wiele innych przydatnych filtrów. Jeszcze do niedawna za pełny pakiet Nik Collection należało zapłacić około $150 – zanim Google wykupiło firmę cena kompletu wtyczek blisko $500. Od kilku dni całość można pobrać zupełnie za darmo.

Nik Collection

  • Analog Efex Pro – „Nadawaj obrazom wygląd charakterystyczny dla starodawnych aparatów, klisz i soczewek”
  • Silver Efex Pro – „Opanuj sztukę robienia zdjęć w czerni i bieli, korzystając z opcji przypominających pracę w ciemni fotograficznej”
  • HDR Efex Pro – „Od naturalnego wyglądu do artystycznej formy – poznaj wszystkie możliwości techniki HDR”
  • Dfine – „Popraw jakość zdjęć dzięki redukcji szumów dostosowanej do Twojego aparatu”
  • Color Efex Pro – „Kompleksowy zestaw filtrów do korekcji kolorów, retuszu i uzyskiwania niezwykłych efektów”
  • Viveza – „Dostosuj ustawienia koloru i tonacji fragmentu zdjęcia bez konieczności stosowania skomplikowanych masek i zaznaczeń”
  • Sharpener Pro – „Wydobądź ukryte szczegóły dzięki profesjonalnemu narzędziu do wyostrzania obrazu”

Całą powyższą kolekcję możecie już pobrać zupełnie za darmo ze strony Google, a dokładniej dedykowanej zakładki Nik Collection. Potencjalnych użytkowników będzie interesować jednak czy po udostępnieniu pełnego pakietu Google nadal będzie go rozwijać i wprowadzać kolejne aktualizacje. Więcej szczegółów oraz filmów instruktażowych możecie znaleźć na kanale Youtube Nik Collection by Google.

O Autorze

Cieszę się, że dotarłeś do tego miejsca. Liczę, że powyższy wpis Ci się spodobał. Jeśli tak, to uczyń mi ten zaszczyt oraz przyjemność - polajkuj, skomentuj lub udostępnij powyższy tekst. Bardzo łasy jestem na takie pochlebstwa. To one sprawiają, że mam więcej energii by sprawić Ci dobrze tym, co robię. Twoje niewinne kliknięcie sprawi, że więcej dobrych ludzi trafi do tego miejsca. Dla Ciebie to małe kliknięcie, dla mnie duża szansa. To jak będzie, pomożesz mi?

Podobne Posty

  • Gosia Król

    Chyba tylko dla fachowców. ;)


Warning: A non-numeric value encountered in /public_html/wp-content/plugins/ultimate-social-media-plus/libs/controllers/sfsi_frontpopUp.php on line 64