Zarejestruj się

19 + 12 =

Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Tulipany – obiekt fotografii

Nie było mnie blisko tydzień na blogu. Niestety komputerek ponownie powędrował na leczenie do serwisu – poszła matryca. Ale wrócił i zabieram się do pracy. Dziś proponuje wam kilka zdjęć, którymi bohaterami są tulipany. Zdjęcia pochodzą z przed kilku dni. Zawsze staram się wykonać kilka zdjęć kwiatom w ogrodzie po każdym deszczu. Daje to niepowtarzalną szansę na uchwycenie na płatkach kwiatów kropli wody. Dzięki nim wspomniane zdjęcia zawsze maja unikalny charakter.

Zdjęcia zostały wykonane jako fotografie makro z wykorzystaniem pierścieni pośrednich MeiKe. W zestawie znajdują się trzy pierścienie, 12, 22 i 36 mm, które można łączyć w dowolne kombinacje zwiększające skalę odwzorowania. Poniższe zdjęcia wykonałem Nikonem D90 z obiektywem Nikkor 18-105 mm 3,5-5,6G ED, różnymi kombinacjami pierścieni makro oraz lampą Nissin Di700 z dołączonym własnego pomysłu adapterem do lampy.

Niedługo więcej zdjęć, gdzie główna rolę grać będą te same kwiaty, lecz już nie czerwone a ciemnofioletowe.

O Autorze

Cieszę się, że dotarłeś do tego miejsca. Liczę, że powyższy wpis Ci się spodobał. Jeśli tak, to uczyń mi ten zaszczyt oraz przyjemność - polajkuj, skomentuj lub udostępnij powyższy tekst. Bardzo łasy jestem na takie pochlebstwa. To one sprawiają, że mam więcej energii by sprawić Ci dobrze tym, co robię. Twoje niewinne kliknięcie sprawi, że więcej dobrych ludzi trafi do tego miejsca. Dla Ciebie to małe kliknięcie, dla mnie duża szansa. To jak będzie, pomożesz mi?

Podobne Posty

 • Karolina Niezgoda

  Przepiękne zdjęcia, dlaczego nie pokazujesz ich więcej? :)

 • Anita Kłos

  Wysyłasz zdjęcia może na konkursy? Bo są naprawdę rewelacyjne. :)

  • Zdarza mi się wysyłać prace na konkursy, zawsze to jest jedna z form porównania swego poziomu do innych startujących w danym konkursie.

 • Gosia Król

  Fenomenalne zdjęcia, gratuluję. ;)

  • Nie pozostaje nic innego jak tylko podziękować ;)

 • Kasia Kruk

  jak zawsze zaskakujesz pięknymi zdjęciami ;)

 • Kasia Kamińska

  Ciekawe to Twoje ogrodnicze zaplecze ;)