Zarejestruj się

fourteen + fourteen =

Hasło zostanie wysłane na twojego e-maila.

Wojciech Bielecki – widzisz tytułowe zdjęcie i pytasz o co chodzi?

St. sierż. ZS Wojciech BIELECKI
Członek władz Związku
Dowódca JS2010 Lublin im. płk. Emila CZAPLIŃSKIEGO
Za zasługi w rozwój Ruchu Strzeleckiego!
Za wzorową służbę w Związku Strzeleckim „STRZELEC” OSW!
Za poświęcenie na rzecz wychowania i szkolenia młodzieży!
Za świadome i skuteczne budowanie siły obronnej Rzeczypospolitej!
ZA WIERNĄ SŁUŻBĘ RZECZYPOSPOLITEJ

Mikołaj dla niegrzecznego chłopca.

To, co widzicie powyżej to tabliczka tytułowa z pamiątkowego ryngrafu – co ciekawe już drugiego, jaki otrzymałem od Komendanta Głównego. Ponadto wielkie opracowanie „LEGIONY POLSKIE 1914-1918” wraz z dedykacją. Dostałem w sumie jeszcze jedną książkę – „Symbolika Polskiego Lotnictwa Wojskowego”, ale to już z racji mojej lotniczej pasji. Tak więc Mikołaj odwiedził także mnie, obdarowując wspomnianymi prezentami.

Panie Komendancie, członkowie Naczelnej Rady Strzeleckiej.

Dziękuję za tych kilkanaście miesięcy współpracy z Wami. Wracam na „swoje śmieci”. Czekają mnie nowe obowiązki i nowe wyzwania nie tylko strzeleckie – związane z dowodzeniem jednostką, ale także zawodowe. Może za 3 lata po wyprostowaniu obecnej sytuacji ponownie wystartuję jako kandydat do kolejnej kadencji władz Związku. To nowe obowiązki stały się przyczyną mojej rezygnacji z udziału w wyborach do nowego składu Naczelnej Rady Strzeleckiej. Dobrze było się „różnić” w kwestii wielu spraw, bo jeśli nie ma różnicy zdań dyskusja się nie rozwija. Cieszę się, że mogłem się pospierać między innymi z Panem Komendantem. Zawsze zmuszało to obie strony do poszperania „tu i tam” by poprzeć swoje argumenty. Tymczasem z tego miejsca muszę się usunąć zgodnie z decyzją własną o nie kandydowaniu oraz Walnego Zjazdu Delegatów, który wybrał nowy skład Naczelnej Rady Strzeleckiej.

Kończąc już mój mały wywód.

Gratuluję członkom Naczelnej Rady Strzeleckiej, którzy będą pełnić w niej swe funkcje przez kolejną kadencję. Osobom, które zostały wybrane po raz pierwszy także gratuluję, ale czeka Was także spore wyzwanie. Wszystkim członkom chciałbym życzyć owocnej współpracy, zakończonej znaczącymi sukcesami. Panie Komendancie, ostatnie słowa do Pana: życzę Panu nieco więcej dystansu do siebie. Ma Pan przy sobie wyśmienitych fachowców. Jeśli im Pan zaufa, to jestem pewien, że ta kadencja będzie dużo bardziej owocna niż ta, którą właśnie zakończyliśmy, a było tutaj wiele sukcesów.

Kończąc już po raz drugi i nieco mniej patetycznie moją wypowiedź, humorystyczny akcent:
„Poczucie humoru dobrze amortyzuje życiowe wstrząsy”. – Phil Bosmans

Ze strzeleckim pozdrowieniem.
CZOŁEM
St. sierż. ZS Wojciech BIELECKI

Nagrody odebrałem z rąk gen. dyw. prof. Bogusława PACKA oraz płk. Waldemara OSYPIUKA.

Komenda Główna ZS „STRZELEC” OSW
Zdjęcia mojego autorstwa z Walnego Zjazdu Polska Zbrojna

O Autorze

Cieszę się, że dotarłeś do tego miejsca. Liczę, że powyższy wpis Ci się spodobał. Jeśli tak, to uczyń mi ten zaszczyt oraz przyjemność - polajkuj, skomentuj lub udostępnij powyższy tekst. Bardzo łasy jestem na takie pochlebstwa. To one sprawiają, że mam więcej energii by sprawić Ci dobrze tym, co robię. Twoje niewinne kliknięcie sprawi, że więcej dobrych ludzi trafi do tego miejsca. Dla Ciebie to małe kliknięcie, dla mnie duża szansa. To jak będzie, pomożesz mi?

Podobne Posty

 • Asia Lenart

  To ja jeszcze raz, tym razem oficjalnie, pogratuluję Panie Bielecki ;) Tak trzymaj :)

  • Teraz czeka praca na „SWOICH ŚMIECIACH” w Lublinie. ;)

   • Asia Lenart

    Pracuj, pracuj :)

 • Karolina Niezgoda

  Gratulacje

 • Anita Kłos

  szalejesz Wojciechu

 • Gosia Król

  działaj działaj ;)

 • Kasia Kruk

  cały blog jest chyba taką małą prywatą ;)

  • Kasia Kamińska

   inaczej byś go chyba nie pisał ;)